« بازگشت

برگزاری اولین دوره مسابقه‌ی طراحی و توسعه وب دانشجویی خراسان شمالی از سوی انجمن علمی مهندسی کامپیوتر دانشگاه بجنورد

برگزاری اولین دوره مسابقه‌ی طراحی و توسعه وب دانشجویی خراسان شمالی از سوی انجمن علمی مهندسی کامپیوتر دانشگاه بجنورد


برگزاری اولین دوره مسابقه‌ی طراحی و توسعه وب دانشجویی خراسان شمالی از سوی انجمن علمی مهندسی کامپیوتر دانشگاه بجنورد با همکاری مدیریت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه بجنورد.

??اولین دوره مسابقه‌ی طراحی و توسعه وب دانشجویی خراسان شمالی از سوی انجمن علمی مهندسی کامپیوتر دانشگاه بجنورد با همکاری مدیریت فرهنگی اجتماعی دانشگاه بجنورد و حمایت پارک علم و فناوری خراسان شمالی، اداره کل فن آوری اطلاعات و ارتباطات استان، اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری بجنورد، در قالب رقابتی دو روزه برگزار شد و شب گذشته به کارش پایان داد.

 

??این مسابقه در سطح استانی و بین دانشجویان دانشگاههای استان به صورت دو مرحله ای برگزار گردید که مرحله اول آن که به صورت آنلاین در اردیبهشت ماه سال جاری برگزار شد که 10 تیم اول، به مرحله دوم راه یافتند.

 

??این رقابت‌ها، با هدف ارتقای مهارت‌های برنامه‌نویسی، ایجاد انگیزه دانشجویان و اساتید و همچنین کشف استعدادهای برتر در بین دانشجویان برگزار شد. همراه این مسابقات 6 ورکشاپ با موضوعات مختلف طراحی سایت، زبانهای برنامه نویسی JAVASCRIPT، HTM،CSS،PHP، PYTHON و ... نیز با حضور دانشجویان و اساتید و سایر علاقه مندان حوزه انفورماتیک برگزار گردید.

 

??در پایان این مرحله از مسابقات سه نفر برتر آقایان محمدشاددل از دانشگاه فرهنگیان، مهدی آزادوار و محمدامین سعیدی راد هر دو از دانشگاه بجنورد به عنوان نفرات اول تا سوم معرفی شدند که به هر کدام از این نفرات ضمن اهدای جوایز نقدی به مبالغ 5/000/000 ریال ، 3/500/000 ریال و 2/500/000 ریال و لوح تقدیر، قول استخدام در شرکت معتبر از سوی اداره کل فناوری اطلاعات و ارتباطات استان داده شد.

 

??لازم به ذکر است مرحله منطقه ای این مسابقات با حضور استانهای خراسان شمالی، رضوی، جنوبی، سمنان، سیستان و بلوچستان و گلستان در اواخر تابستان سال جاری در شهرستان بجنورد برگزار خواهد شد که نفرات برتر این مسابقات به مرحله منطقه ای اعزام خواهند شد.